Akce autoškoly : 

 
   akce "letní prázdniny 2024"
 
KURZ NEJEN PRO STUDENTY:  Tento kurz směřujeme jako zajímavou nabídku především ke studentům  středních škol a učňům, kterým by se hodilo provádět výuku v autoškole v době letních prázdnin 2024. Jednat se bude především o  docházku na výuku  teorie v období letních prázdnin. Výcvik řízení zahájíme po třech výukách teorie.  Zkoušky pak budou prováděny u každého uchazeče podle jeho  úrovně znalostí a dovedností potřebných k dosažení odborné způsobilosti zkouškou. 
termín bude upřeněn cca měsíc předem
 
 Zajímavá bude i  cena (sk.B)  v tomto kurzu  20 000,-Kč + DPH = 24 200,-Kč  a   pro studenty  zdarma učebnice v hodnotě 300,-Kč. Je důležité do zahájení vyplnit i   papírovou přihlášku  (jak ji vyplnit ?) a předložit ji v autoškole.
 
 
 
 KURZ JAKO DÁREK:  Připravíme pro zájemce, kteří  svým bllízkým chtějí udělat radost či překvapení, dárkový šek na získání řidičských oprávnění. Domluvte si u nás vhodnou formu zda chcete darovat šek na celou cenu kurzovného nebo jeho určitou část.  Navíc pro ty, kteří zakoupí šek na celou hodnotu kurzovného je připravena zdarma učebnice v hodnotě 300,-Kč. Začátek kurzu je po dohodě a nebo s ostatními kurzy  každé úterý v 16.00 hod. Cena (sk.B)  tohoto kurzu je také se slevou na 24 200,-Kč.   Je  důležité  vyplnit   papírovou přihlášku  (jak ji vyplnit ? a předložit ji v autoškole.